Klima Servisi Hakkımızda

Klima Servisi Hakkımızda

Klima Servisi Hakkımızda

Klima Servisi Hakkımızda

Boğaziçi Teknik Servis

Hakkımızda

Klima sektöründe üslendiği sorumluluğu başarıyla yerine getiren firmamız müşteri memnuniyeti ile çok kısa zamanda sektörün aranan firmaları arasında üst sıralarda kendine yer edinmiştir. Tamamen güvenilir bir firma olma vizyonu ile atıldığımız bu sektörde kendinden emin adımlarla kusursuzca ilerleyen firmamız siz değerli müşterilerine 7/24 saat tüm personeliyle hizmet vermektedir. Tek amacımız insanları mağdur etmeden kendilerine sorunsuz bir yaşam sunmaktır. Güvenli, hızlı, esnek hizmet anlayışı ve uygun fiyat politikalarımız ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini açığa çıkararak başarıya ulaşmaktayız.

Sizlere hizmet eden personellerimiz alanında uzmanlaşmış personellerden oluşmakta olup, üstün ekipmanlarımız yardımıyla sorunlarınızı kökünden çözerek sizlere kusursuz bir klima hizmeti sunmaktayız. Servis alanında görevli personellerimiz deneyimli kadromuz ve bilgiye ve tecrübeye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, yenilikleri takip eden, profesyonel saha ekibimiz ile tüm müşterilerimizin sorunlarına en kısa sürede müdahale ederek güvenilir hizmetler sunmaktayız.

 Klimalarınızın bozulması veya tam performans ile çalışmaması durumunda herhangi bir endişeye kapılmadan 7/24 hizmetinizde olan firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. Sizde bu sayede tüm sıkıntılarınızdan güvenilir ve en kısa sürede kurtulmuş olacaksınız.

Size En Yakın Gezici Mobil Servis Aracımıza Ulaşmak İçin