Klima Servis Blog

Klima Servis Blog

Klima Servis Blog
Klima Servis Blog

Klima Servisi | Anasayfa

BOĞAZİÇİ Klima Servis Hizmetleri olarak, İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Yaygın şubelerimiz ve profesyonel ekibimizle, müşteri taleplerine olabildiğince hızlı ve sağlıklı cevap verebilmekteyiz. Sektörde müşterilerin tercihleri arasında ön sıralarda bulunmak temel hedefimiz olduğundan, vizyonumuza uygun çalışma prensiplerimiz bulunmaktadır.

Geniş marka portföyü sayesinde, klima servisleri alanında hizmetlerimiz de geniş müşteri kitlesine yayılmaktadır. Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve uzun sürecek saygın ilişkiler kurmak adına verdiğimiz hizmetlerde müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışmaktayız. Klima servisi olarak, verdiğimiz hizmetler klima ile sınırlı kalmayarak, klimalarınız için de bakım ve onarım hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Beyaz eşyalar arasında klima ve klimaların, yıllık bakımlarının yapılması hayati bir önem taşımaktadır. Bu nedenle klima bakım servisi olarak, yıllık rutin bakımlarınız konusunda güvenebileceğiniz bir firma olma yolunda ilerlemeye devam etmekteyiz. Aynı zamanda arıza gibi durumlarda da, mesleki yeterliliğe sahip çalışma arkadaşlarımızla, klima tamir servisi hizmeti vermekteyiz.

Klima teknik servisi ekibimiz ile klimalarınızın arıza durumlarında veya yıllık bakım gereksinimlerinde de yanınızda olmayı arzu etmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti önemini kavrayan ve prensiplere uygun çalışma anlayışımız ile klima ve klimalarınızın bakım ve teknik sorunlarını giderme gibi tüm işlemlerde, firmamız 1 yıl garanti sunmaktadır. Hizmet verdiğimiz geniş marka portföyümüz, sayfanın yan tarafında sizlerle paylaşılmıştır. Bilgi ve destek almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ya da iletişim sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz.Boğaziçi Teknik Servis İstanbul

Size En Yakın Gezici Mobil Servis Aracımıza Ulaşmak İçin